.

.

Женски Летни Макси Фустани Секојдневни Боемски Цветни Плажа Должина На Подот Сарафани Без Ракави Со Џебови

Женски Летни Макси Фустани Секојдневни Боемски Цветни Плажа Должина На Подот Сарафани Без Ракави Со Џебови

DEN 2.00
Износ

Добредојдовте во продавницата посијего, ви посакувам среќен шопинг! ❀ ❀ ❀ Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 131см/51.57" . Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. Ве молиме погледнете ја табелата со големина на производот внимателно и потоа изберете го производот што ви одговара. Табелата со големини можете да ја видите на сликата на производот, или горенаведениот опис ги има и информациите за големината на производот. Ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет. поради фотографија и светлина од различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.❀ ❀ ❀ Женски летни панталони 2023 обични блузи со лабаво вклопување ❤ €_ материјал q : удобен Мек Материјал, Дозволете да се чувствувате дише и лесен.Ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме во описот или сликата на производот. Qustical design® : летна гардероба есенцијални фустани тука! Четири сезони секојдневни фустани, мода симпатична. Ова класично парче е удобно и лесно за носење. Основниот дизајн додава прекрасно чувство за мода на овој едноставен врв кој е стилски и ласкав. Направете да се издвоите од толпата. Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба Дише И Опремени,Лесно Да Се Покаже Вашата Совршена Фигура.Различни Дизајни Се Достапни За Да Ја Покажат Вашата Уникатна Style.Is Добар Избор За Вашата Гардероба. Тоа може да биде облечен или тоа може да биде повеќе повик. Сите Одговара Облека Одговараат ЗА Сите Дами И Тинејџерски Girls.It на Без Сомнение Ќе Бидете Привлечни, Ќе ви Дозволите поелегантна женска смисла, ќе ги покажете облините и контурите на вашето тело, ќе изгледате помодерно ова лето!. Quode : Погоден За секојдневно носење, одмор, шопинг, работа, Семеен Собир, улица, состаноци, канцеларија, работа, плажа, одмор, спорт или која било пригода. Спарете го со потпетици, слатки сандали и удобни патики за опуштен, секојдневен изглед. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите