.

.

Дијанли Летен Фустан За Жени Секси Обвивка Против Вратот Резервоар За Американско Знаме Без Ракави Шуплив Ремен Ѕвезда Печатење Со Пруги Летен Одмор Плажа Сарафан

Дијанли Летен Фустан За Жени Секси Обвивка Против Вратот Резервоар За Американско Знаме Без Ракави Шуплив Ремен Ѕвезда Печатење

DEN 3.33
Износ

Дијанли Летен Фустан За Жени Секси Обвивка V Вратот Американски Знаме Резервоар Без Ракави Шупливи Ремени Ѕвезда Шарени Печатење Летен Одмор Плажа Сарафан Преголеми Макси Долги Фустани Денот На Независноста Повик.Овие фустани за жени се направени со лесен и течен материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. Женскиот сарафан се одликува со v вратот, лабавиот раб и без ракави за да го обликува совршениот преглед на вашето тело, украсите со пруги за да додадат прекрасност за овој фустан.Женскиот секојдневен сарафан со пруги против вратот покажува потенок елегантен модерен изглед со дизајнот на полите што тече. Тоа е секојдневно трендовски задолжително нешто за вашата гардероба. Материјал : овие шарени без ракави женски летен фустан, женски класичен v вратот симпатична сарафан се направени од 95%Полиестер, 5%Спандекс. Карактеристики : женски врат против, фустан без ракави, класичен секојдневен сарафан, ви носи кул и освежувачки, а лабавиот проточен дизајн ве прави удобни,самоуверени и шармантни. Натпревар : овој летен фустан без ракави со пруги, едноставен и стилски, дефинитивно е кул привлечен за очи во лето. Совршено одговара со едноставни потпетици, чанти и секакви стилови на коса. Прилики : овие трендовски и симпатична женски фустан се од суштинско значење блуза за жени и девојки,канцеларија, повик, дома, партија, клуб, училиште, плажа, одмор, датира, дневна и летна облека. Предлог : женски елегантни фустани со пруги без ракави, идеален подарок за семејството и пријателите. Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" и ние ќе ви одговориме навреме, ви благодарам многу!.

R

Им се допаѓа и на купувачите