.

.

Летни Фустани Плус Големина Жени Без Ракави Ремен Назад V - Вратот Печати Отворени Летни Фустани Плус Големина

Летни Фустани Плус Големина Жени Без Ракави Ремен Назад V - Вратот Печати Отворени Летни Фустани Плус Големина

DEN 2.00
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Должина : 130см/51.18" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Должина : 131 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.58" Должина : 104см/40.94" Големина : ХЛ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 104cm/40.94" должина : 105cm/41.34" големина : Xxl САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.31" Должина : 106cm/41.73" ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 116cm/45.67" ДОЛЖИНА : 107см/42.13" големина : Ххххл сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 биста : 124см/48.82" ДОЛЖИНА : 108СМ/42.52" големина : хххххл сад : 18 велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 130см/51.18" должина : 109см/42.91" ЖЕНСКА мода секојдневен ремен без ракави без ракави отворен назад секси ФУСТАН ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ Пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина НА Бистата XL 10 14 40 104cm/40.94" 133cm/52.36" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/Должина од 40,94" : 133см/52,36" Летни Фустани За Жени 2023 миди со Џебови. секси летни фустани за жени 2023 година. фустани за жени 2023 секојдневен долг. жените фустани повик краток.

R

Им се допаѓа и на купувачите