.

.

Uerlsty Жени V Вратот Ремен Мини Фустан Замав Летен Одмор Плажа Сарафан

Uerlsty Жени V Вратот Ремен Мини Фустан Замав Летен Одмор Плажа Сарафан

DEN 1.33
Износ

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Фустан : Должина На Кратки Ракави : Краток Ракав Тип На Ракав : Ременско Деколте : V-Врат Материјал : Тип На Полиестерска Ткаенина : Дрес Шема : Цветен Стил : А-Линиско Затворање : Пуловерокција : Случајни Акценти : Печатење Сезона : Тип На Летна Лента : Шпагетидел : Женски Половината : Тип На Природна Големина : Редовен Стил На Јака : V-Вратот : Класични Карактеристики : Печатење (Препечатување)За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Содржина на пакетот : 1 х Материјал За Облекување : Полиестер. Шема : Цветни. Повод : Повик. Стил : А-Линија. Сезона : Лето.

R

Им се допаѓа и на купувачите