.

.

Дами Фустани Еднобојна В-Вратот Краток Ракав Памук Лен Одмор Повик Мини Сарафан Улична Облека Венчаница

Дами Фустани Еднобојна В-Вратот Краток Ракав Памук Лен Одмор Повик Мини Сарафан Улична Облека Венчаница

DEN 2.00
Износ

Големина : С Биста : 94см/37.01" Половината : 94см/37.01" Колк : 110см/43.31" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 35см/13.78" Должина : 89см/35.04" Големина : М Биста : 98см/38.58" Половината : 102см/40.16" Колк : 114см/44.88" рамо : 44см/17.32" ракав : 35см/13.78" должина : 89см/35.04" големина : л биста : 102см/40.16" половината : 104см/40.94" Колк : 116см/45.67" рамо : 45см/17.72" ракав : 37см/14,57" должина : 90см/35,43" големина : xl биста : 106см/41,73" половината : 110см/43,31" колк : 118см/46,46" рамо : 46см/18,11" ракав : 37см/14,57" должина : 90см/35,43" големина : xxl биста : 110см/43.31" половината : 115cm/45.28" колк : 120cm/47.24" рамо : 47cm/18.50" ракав : 40cm/15.75" должина : 91cm/35.83" големина : xxxl биста : 114cm/44.88" половината : 119cm/46.85" колк : 124cm/48.82" рамо : 48см/18.90" ракав : 40см/15.75" должина : 91см/35.83" овој летен фустан користи дише и лесен полиестер,обезбедувајќи Ви Кул И пријатно Искуство со носење. Овој Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Сончево Време. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и непречено се чувствувате удобно на вашата кожа.Сонцето фустани убаво натпревар за сандали, патики и потпетици.Летните фустани за жени 2023 година се одлични за плажа, улична облека, свадбен гостин, забава, одмор,хавајски, тропски, клуб, училиште и секојдневно носење.Фустанот е Исто Така Сезона на дипломирање носете и одличен подарок за вашата мајка На Денот на Мајката. Овој Боемски Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Жешкото Време. Бохо Фустан Со Квадратен Врат За Жени/Краток Фустан Со Цветен Принт За Жени/Фустан За Лулашки За Жени/Мини Фустан Со Кратки Ракави За Жени/Фустан Со А-Линија Со Висок Струк За Жени/Фустан Со Нивоа И Одблесок За Жени/Летен Фустан За Жени/Секојдневен Фустан На Плажа За Жени/Фустан За Забави За Жени/Фустан Со Возбуда За Жени. Печатените Макси Фустани Со Нивоа Можат Да Одговараат Со Високи Потпетици, Чизми Или Сандали За Трендовски Изглед.Исто Така, Може Да Се Спари Со Шапка Со Обод За Да Ја Покажете Вашата Дарежлива. Лесно задоволете ја потребата од секојдневно носење, летна плажа, состаноци, забава, гостин на свадба, дипломирање и враќање дома, сарафанот со квадратен врат е задолжителен фустан во женските гардероби. Ве молиме љубезно проверете ја табелата со големини подолу пред да нарачате. Измијте ладно со слични бои без белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите