.

.

Жена Моден Принт Висок Струк Пресек Чипка Затворање Долго Здолниште Фустан Со Висок Струк Дозвола За Одмор

Жена Моден Принт Висок Струк Пресек Чипка Затворање Долго Здолниште Фустан Со Висок Струк Дозвола За Одмор

DEN 271.68
Износ

Жена Моден Принт Висок Струк Пресече Чипка Затворање Долго Здолниште Фустан Со Висок Струккарактеристики : Увезено Повлекување На затворање Овие Фустани за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни Денови. Обичните Лабави Фустани се ласкави за секоја фигура : Секојдневни, Секси, Но Елегантни. Затворањето со врвки ја прилагодува половината и бистата без да изгледа гломазно и непријатно. Сплит здолништето ви дава поинаков стил.Фустаните за жени се движат од С До XLSeason : Лето/Есенски Пол : Женска Пригода : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Шема На Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.USUKEUBust Waist Length SSmall483480cm/31.50"68cm/26.77"141cm/55.51"MMedium6103684cm/33.07"72cm/28.35"142cm/55.91"LLarge8123888cm/34.65"76cm/29.92"143cm/56.30"XLX-Large10144092cm/36.22"80cm/31.50"144cm/56.69"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 80cm/31.50 "Половината : 68cm/26.77" Должина : 141cm/55.51 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 84cm/33.07 "Половината : 72cm/28.35" Должина : 142cm/55.91 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 88cm/34.65 "Половината : 76cm/29.92" Должина : 143cm/56.30 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 92cm/36.22 "Половината : 80cm/31.50" Должина : 144cm/56.69 " Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31.50 "Половината : 68см/26.77" Должина : 141см/55.51 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84см/33.07 "Половината : 72см/28.35 " Должина : 142см/55.91" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88см/34.65 "Половината : 76см/29.92" Должина : 143см/56.30 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92см/36.22 "Половината : 80см/31.50 " Должина : 144см/56.69". ЕКВЉВЕ е посветена да обезбеди задоволителна стока за нашите вредни клиенти, големината е релативно помала, препорачавме подобро да избереме поголема големина. Тоа е избор што не треба да се пропушти во ова лето-маици за мажи.Одвојте малку време за да дознаете за нашиот нов и надграден летен фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите