.

.

Сајхи Фустани За Жени Обични Летни Ленти Цветни Копчиња За Печатење О Врат Џеб Со Кратки Ракави Долг Фустан Празничен Фустан Забава Плажа Сарафан Миди Фустан Сино ?

Сајхи Фустани За Жени Обични Летни Ленти Цветни Копчиња За Печатење О Врат Џеб Со Кратки Ракави Долг Фустан Празничен Фустан

DEN 168.80
Износ

Воведување На Женски Обични Летни Ленти Копче О Вратот Краток Ракав Џеб Долг Фустан, совршен за вашиот одмор, забави и излети на плажа. Овој миди фустан комбинира стил, удобност и функционалност за да изгледа неверојатно.Изработен од висококвалитетен полиестер и спандекс, овој фустан е издржлив и дише, обезбедувајќи ја вашата удобност во текот на денот. Деколтето со копчиња додава стилски допир, додека кратките ракави обезбедуваат опуштено вклопување. Фустанот има и пригоден џеб за држење на вашите најважни работи.Шарената шема на ленти додава живописна и разиграна атмосфера на вашиот изглед, што ве прави попривлечни и модерни. Без разлика дали присуствувате на забава, излегувате на обичен ден или едноставно уживате во летен ден на плажа, овој фустан е задолжителен во вашиот wardrobe.To грижа за фустанот, едноставно рачно измијте го во ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу за да го пронајдете вашето совршено вклопување пред да нарачате.Водич за големина : - Големина С : биста 94см/37,01", Должина 102,5 см/40,35" - Големина М : Биста 100см/39,37", Должина 104см/40,94" - Големина Л : Биста 106см/41,73", Должина 105,5 см/41,54" - Големина XL : Биста 112см/44,09", Должина 107см/42,13" - големина xxl : биста 118см/46,46", должина 108,5 См/42,72"белешки : -ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.- Поради разликата помеѓу различните монитори, вистинската боја на предметот може малку да варира.Нарачајте Го Копчето За Обична Летна Лента За Жени О Вратот Џеб Со Кратки Ракави долг Фустан сега и подигнете го вашиот стил со овој прекрасен и удобен фустан. Не пропуштајте! Разновиден Летен Фустан : овој фустан е изработен од издржливи материјали, совршен за секојдневно носење. Неговиот стилски дизајн и привлечната шема на ленти го прават задолжителен за секоја пригода. Удобно И Шик : нема да верувате колку е удобен овој фустан! Меката ткаенина и дизајнот На Вратот о обезбедуваат целодневна удобност, додека деталите за копчето и џебот додаваат допир на елеганција. Опции за големина За Совршено Вклопување : Изберете од низа големини за да го најдете вашето идеално вклопување. Од S ДО XXL, овој фустан се грижи за различни типови на тело, осигурувајќи дека можете да ја најдете големината што ја додворува вашата форма. Совршен За Секој Настан : Без разлика дали присуствувате на забава или одите на обичен излет, овој фустан е токму она што ви треба. Неговата разноврсност го прави погоден за различни прилики, правејќи да изгледате прекрасно каде и да одите. Инструкции за лесна Нега : со рачно миење и сува линија инструкции, грижата за овој фустан е ветре. Не се потребни комплицирани рутини за перење, што ќе ви овозможи да уживате во вашиот фустан без никакви проблеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите