.

.

Партија Фустан За Жени Се Занимава Дозвола Жените Мода Повик Прашка Леопард Печатење Чипка Спојување Сплит Партија Фустан Црвен Резервоар Фустани

Партија Фустан За Жени Се Занимава Дозвола Жените Мода Повик Прашка Леопард Печатење Чипка Спојување Сплит Партија Фустан Црвен

DEN 2.33
Износ

Тихлмк Партија Фустан За Жени Се Занимава Дозвола Жени Мода Обична Прашка Леопард Печатење Чипка Спојување Сплит Партија Фустан Црвен Резервоар Фустановој елегантен фустан за забава ќе биде совршен за вашата гардероба како сјаен фустан за забава, ќе ве олесни во сезоната. Ткаенината е лесна, еластична, фигура и тело. Пријателски За нечија силуета. Одлично за секоја посебна пригода, моминска вечер, роденденска забава, nye, коктел забава, забава во друштво, фустан Во Вегас или за изведба. Совршен подарок за вашиот љубовник, мајка, пријател или себе. Исклучиво на . ●Материјал●Полиестер, Спандекс. Растеглив, мек, дише, издржлив, квалитетни материјали, лесен, но не видлив, пријателски за кожата, одличен за секојдневно носење, совршен за оваа сезона, стилски и моден. Овој прекрасен фустан ќе ви донесе удобност и релаксација, ќе направи да изгледате и да се чувствувате привлечно, сигурно би го сакале!. ① Совети * имаме табела со големини на сликата, ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини пред купувањето, благодарам! · Како да се мие : Рачно перење, машина за перење, висат сува. ●Повод}Секојдневен; Дневно; Плажа; Лето; Отворено; Забава; Работа; Шопинг; Училиште; Дома; Одмор; Свадба; Денот На Вљубените; Божиќ; Годишнина; Одмор. €Натпревар можете да го носите Со Високи потпетици, сандали, патики, кожени чевли или какви било чевли што ги сакате. Се разбира, стилските чанти, модните капи и очилата за сонце исто така можат да додадат многу убавина и забава во вашата облека. Исто така, изгледа секси и грациозно ако го спарите со појас. Сигурни сме дека овој фустан ќе стане суштински дел во вашата гардероба. ①Редовно Вклопување Нашата големина е погодна за сите типови на тело.Имаме ГОЛЕМИНИ XS-5 XL (НАС). Овој фустан нема да се намали и со редовна големина, која не е ниту премногу тесна ниту премногу лабава, погодна за работа или само облечена за домашно слободно време. Се надеваме дека ќе го најдете вашиот сопствен стил овде.】. € Карактеристики} Жени Мода Обична Прашка Леопард Печатење Чипка Спојување Сплит Партија Фустан; Матурска Облека; Матурски Фустани За Жени; Свечени Фустани За Жени; Партиски Фустан За Жени; Коктел Фустани; Коктел Фустани За Жени Вечерна Забава; Свадбени Гостински Фустани За Жени; Секси Фустани За Жени; Фустан Со Светки За Жени; Светкави Фустани За Жени; Тексас Фустан За Жени; Миди Фустани За Жени; Летни Фустани За Жени 2023; Женски Фустани; женски фустани; Фустани За Жени 2023; Пролетни Фустани За Жени 2023; Цветен Фустан За Жени; Празнични Фустани За Жени; Гроздобер фустан За Жени; Гроздобер Фустани; Женски Летни Фустани; Лелеави Фустани За Жени; Велигденски Фустан За Жени; Дозвола За Зделки; Дозвола За Продажба; Божиќ; Денот На Вљубените; Велигденски Подароци; подароци за Мама; Роденденски Подароци; Подарок За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите