.

.

Женски Фустани Секојдневен V Шема На Вратот Печатење Краток Ракав Фустан Со Шишиња Со Блок Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Фустани За Жени

Женски Фустани Секојдневен V Шема На Вратот Печатење Краток Ракав Фустан Со Шишиња Со Блок Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан

DEN 0.67
Износ

Сезона : Пролет, Лето, Aut. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : одговара точно на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустани За жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за женска табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 125см/49.21"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 126 CM/49.61"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44.09" рамо : 45cm/17.72" ракав : 22cm/8.66" ДОЛЖИНА : 127 CM/50.00"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118cm/46.46" рамо : 46см/18.11" ракав : 23см/9.06" должина : 128см/50.39"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48.82" РАМО : 47СМ/18.50" Ракав : 24см/9.45" должина : 129см/50.79" носете Го Овој Фустан за да ја задржите модата и да го направите вашиот живот повеќе да ужива. фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за жени. Одлично за Секојдневно, состаноци, Свадби, Родендени, Забави, Забави, Клубови, Вечери, Ноќни Патувања, Плажи, Одмори, Одмори и Секојдневно Носење. фустани бел фустан жени макси фустан за жени за жени велигденски фустан за жени. Подарете Го Овој Фустан Како Подарок/Божиќ За Жени, Девојки На Кои Се Чувствувате Благословени, Благодарни И Им Се Заблагодарувате. плус големина фустан за жени летни фустани за жени фустани на плажа за жени летен фустан миди фустани за жени. Стилскиот И Удобен Дизајн Ве Прави Попривлечен Убав розов фустан за жени секојдневни фустани за жени летни фустани макси фустан бохо фустан за жени. Изработен е Од Материјали, Доволно Издржлив За Вашиот Цветен фустан за жени долги фустани за жени женски летни фустани фустани за сонце женски летни секојдневни.

R

Им се допаѓа и на купувачите