.

.

Авамо Жени Обични Еднобојни Лизгачки Фустани Ками Резервоар Летна Плажа Сарафан Дами Против Вратот Партија Макси Фустани

Авамо Жени Обични Еднобојни Лизгачки Фустани Ками Резервоар Летна Плажа Сарафан Дами Против Вратот Партија Макси Фустани

DEN 383.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Лизгачки Фустан, Секојдневни Долги Ками Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Со Резервоари, Вечерен Фустан Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Рушен, Без Грб, Еластичен Појас : Светло Сина, Розова, Црвена, Сина, Црвено Вино, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : V Должина На Вратот : Макси Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цврст Долг Фустан. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Бохо Лизгање, Фустан Без Ракави, Вечерен Фустан Во Еднобојна Боја, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Фустан Со Лизгање, Летни Фустани Со Резервоари, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан Од Ками. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Макси Вечерен Фустан, Долг Лизгачки Фустан Без Ракави, Бохо Еднобоен Фустан Од Ками, Сарафан На Плажа, Ремени За Шпагети Без Грб, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Вечерен Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите