.

.

Изматете го женскиот без ракав ками руфле мини сундерс

Изматете го женскиот без ракав ками руфле мини сундерс

DEN 1.67
Износ

Здраво сонце! Уживајте во Boho-Vibe и без напор стил на разоткриен мини фустан на Scoop. Лизгајте го и преземете го денот со чиста женственост. Исклучиво на. Материјал : 92% рајон/7% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit со малку поцврсто сечење што е тенок низ колковите. Должина : мини должина; 25 "Од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Џебови : Ништо. Карактеристики : тркалезно деколте со мало тресење пред и грб; мини-зимска а-линија; лесна; ; нелинирани. Позитивно убаво. Сериозни летни вибрации во опуштен, лесен стил . Minенски мини сунсар од лажичка. лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Вашиот поглед на сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите