.

.

Земајќи Модни Жени Лето Плус Големина Секојдневен Сарафан За Печатење Лабави Ленени Џебови Без Ракави Макси Фустани Зелени 4XL

Земајќи Модни Жени Лето Плус Големина Секојдневен Сарафан За Печатење Лабави Ленени Џебови Без Ракави Макси Фустани Зелени 4XL

DEN 2.67
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Розова,Сина,Сива,Бела,Зелена Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Тркалезна Шема На Вратот : Дебелина На Печатење : Тенки Карактеристики : Летни фустани 2023; Женски Фустани; Женски Фустани; Фустани; Женски Фустани; Макси стил на облекување : Плус Големина; Секојдневен; сезона на бохо : Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Вклучен Е Дневен Секојдневен Пакет : 1 Парчиња Карактеристики На Фустанот : ЗЕМАЊЕ МОДНИ ЖЕНИ 2023 ЛЕТО ПЛУС ГОЛЕМИНА СЕКОЈДНЕВЕН САРАФАН ЗА ПЕЧАТЕЊЕ БОХО Лабави Ленени Макси Фустани Со Тркалезен Врат Без Ракави Со Џебови. Женски летни фустаниможе да одговара со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Материјал : женските летни фустани 2023 се изработени од удобен и мек 95% Полиестер, 5% Спандекс. Опуштените и удобни фустани со добри растегливи ве прават попријатни и пријатни. Прилика : овој женски фустани поставени погодни за внатрешни и надворешни и создавање на секојдневен стил. Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Нашите летни фустани можете да ги носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Сигурен сум дека ќе ви се допадне нашата облека!. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите