.

.

Макси Фустани За Жени Без Ракави V Печатење На Вратот Долг Сарафан Лето Секојдневен Лабав летен Висок Фустан Со Џебови

Макси Фустани За Жени Без Ракави V Печатење На Вратот Долг Сарафан Лето Секојдневен Лабав летен Висок Фустан Со Џебови

DEN 1.33
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 101cm/39.76 "Должина : 141cm/55.51" УДОБНА ТКАЕНИНА : ЛЕСНА е и ласкава за фигура со стомак.Оваа ткаенина е многу пофалена. Удобен полиестерски материјал кој лесно се собира на нивоата, така што фустанот виси прилично исправен и дава ласкава силуета. Поставата е толку мека што спречува триење и прилепување. Со секој детал се внимаваше да се направи шармантен фустан. ПРИЛИКИ : Облечете го нагоре или надолу, ова е толку разноврсен фустан! Може да се облече за специјални прилики како : свадба, годишнина. Но, исто така, може да биде облечен со пар бели патики и јакна јакна. И, исто така, е совршена опција да бидете облечени скромно на работа или канцеларија. Qurates questrates ques секојдневен лабав стил, кратки ракави, тркалезен врат, должина на коленото, еластичен струк, течен раб. Овој сарафан има наборен раб и слоевит дизајн на дното, кој совршено го покрива вашиот стомак и прави да изгледате пошармантно, убаво и модерно. Натпревар : Симпатичен Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа шик ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Нега на облека : миење Раце се препорачува за долгорочно носење, ладно миење Во Машина. Висат или линија сува. Железо на тивок оган.

R

Им се допаѓа и на купувачите