.

.

Без граници на јуниори копче предниот фустан од ребро

Без граници на јуниори копче предниот фустан од ребро

DEN 288.00
Износ

Мора да има ставка од сезоната е сигурно дека нема граници на предниот фустан на ребрата на јуниори. Совршено е за жешка летна ноќ или со јакна да излезе за забавна активност. Копче за предно фустанче за ребра на граници на предниот фустан пред фустан. Памук 57%, полиестер 28%, спандекс 5%. Фустан со средна должина. Размислете за ленти.

R

Им се допаѓа и на купувачите