.

.

Базиреј Фустан За Сонце За Жени Царинење Цврст Женски В-Врат Обичен Лабав Фустан За Сонце Без Ракави Миди Фустани Розова 5ХЛ

Базиреј Фустан За Сонце За Жени Царинење Цврст Женски В-Врат Обичен Лабав Фустан За Сонце Без Ракави Миди Фустани Розова 5ХЛ

DEN 516.64
Износ

Тип На Ставка : Фустан За Сонце Миди Фустани. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Должина На Облека : Средна Должина Дебелина : Лесен Стил : Секојдневен,Подготвен стил,Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето, Грижа За Автоматско Перење : Миење Раце,миење машини и суво закачување, не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : Изработена од 95% Полиестер, 5% Спандекс, многу мека и удобна. Карактеристики : Без Ракави,Средна Должина,V-Врат,Фустан За Сонце, Цврсти Миди Фустани. Тип На Фустан : Миди Фустани Без Ракави Миди Фустани Со Средна Должина-Миди Фустан Со Вратот Фустан Со Миди Фустан Цврсти Миди Фустани. Натпревар : Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце за да покажете стилски стил. Топли Совети : Без пилинг после миење. Ве молиме, не мијте заедно со остри предмети, или можете да ја ставите во вреќа за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите