.

.

Гдфун Женски Обичен Голем В-Врат Печатен Џеб Со Кратки Ракави Широк Фустан женски фустан

Гдфун Женски Обичен Голем В-Врат Печатен Џеб Со Кратки Ракави Широк Фустан женски фустан

DEN 271.84
Износ

Големина : S Биста : 120cm/47.24" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 96cm/37.80"Големина : M Биста : 126cm/49.61" Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 98cm/38.58"Големина : L Биста : 132см/51.97" рамо : 67см/26.38" ракав : 18см/7.09" должина : 100см/39.37"големина : xl Биста : 140см/55.12" рамо : 69см/27.17" ракав : 19см/7.48" должина : 102см/40.16"големина : xxl биста : 148см/58.27" рамо : 71см/27.95" ракав : 20см/7.87" должина : 104см/40.94"1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеприлика : Секојдневен, Дневен Стил : Секојдневен,моден4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Декорација : Ниеден2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Пол : Женскиот Пакет вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ и рачно перење и машинско перење е Окл должина : обичен материјал : мешавина Од Полиестер ● Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина за да ви овозможи удобно искуство при носење. Тоа е дише и удобно, со добра завеса, а поставата нема да навлезе. €Функција : мала тежина и удобно. ●Прилики : летниот елегантен фустан е совршен за секојдневен, дневен, плажа, одмор, свадбен гостин, семеен собир, на отворено, патување, враќање дома, забава, шопинг, датум на вечера и други настани. ①Натпревар : можете да го усогласите со вашите сјајни обетки, ѓердани и чевли со високи потпетици за да ја покажете вашата женственост. ●Инструкции за перење : Машинско перење Со вреќа за перење, миење раце ладно и не белење.

R

Им се допаѓа и на купувачите