.

.

Долги Секојдневни Летни Фустани За Жени Без Ракави Мини Секојдневен Принт Црни Фустани За Жени Краток Проток

Долги Секојдневни Летни Фустани За Жени Без Ракави Мини Секојдневен Принт Црни Фустани За Жени Краток Проток

DEN 2.00
Износ

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. ШТО добивате : 1пц Женска Шема за Облекување : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Должина : 75см/29.53"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Должина : 76см/29.92"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см/42.91" Должина : 77см/30.31"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 114cm/44.88" должина : 78cm/30.71"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 119cm/46.85" должина : 79cm/31.10" женски летен Фустан без ракави мини фустани обичен принт плажа сарафан. обични летни фустани за жени. фустани за жени 2023 свадба гостин ситни. црни фустани за жени коктел. женски фустани за свадба гостин. макси фустани за жени 2023 плус големина ситни. сарафани за жени плус големина средна должина. црни фустани за жени краток долг ракав. дипломирање фустани за мајки ситни.

R

Им се допаѓа и на купувачите