.

.

Ловско Женски Летни Фустани Фустани За Одмор На Плажа Секојдневен Лабав Фустан Со Резервоар Со Цветни Печати Шуплив Сарафан На Плажа Фустани Без Ракави Зелени

Ловско Женски Летни Фустани Фустани За Одмор На Плажа Секојдневен Лабав Фустан Со Резервоар Со Цветни Печати Шуплив Сарафан

DEN 2.00
Износ

Женски Секојдневен Лабав Летен Цветен Фустан Со Резервоар Шуплив Фустан Без Ракави Без Сарафан На Плажа Карактеристики : изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.Материјал : Лесен,ултра мек ве одржува цел ден престој кулокација : Секојдневно носење,датуми,училиште,работа,улично носење итн.Лесно се спарува со чевли за трендовски изглед секојдневен стил.Облека совршена за да ви одговара омилени чевли и чанта итн.Грижа : миење раце на ниска температура/миење машини.Карактеристики : Секојдневен стил кој ја покажува вашата уникатна убавина и виталност,додадете чувство на елеганција и стил.Обичниот фустан со кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.Ве молиме проверете Опис На Производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски фустан белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење,благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 тоаголемината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Хип : 100см/39.37 " Должина : 87см/34.25". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Хип : 104см/40.94 " Должина : 88см/34.65". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Хип : 108см/42.52 " Должина : 89см/35.04". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Хип : 112см/44.09 " Должина : 90см/35.43". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Хип : 116cm/45.67 " Должина : 91cm/35.83". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24" Хип : 120cm/47.24 "Должина : 92cm/36.22" Летни Фустани За Жени 2023 Фустани За Одмор На Плажа Секојдневен Лабав Фустан Со Цветни Печатени Резервоари Шупливи Фустани Без Ракави На Плажа Зелени. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите