.

.

Базиреј Летни фустани за жени Фустани Со Пруги Женско Тркалезно Деколте Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави И Фустани Со Одблесок Портокал 2XL

Базиреј Летни фустани за жени Фустани Со Пруги Женско Тркалезно Деколте Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави И Фустани Со Одблесок

DEN 1.00
Износ

Тип на ставка : Летни фустани за жени Фустани Со Пруги Женски Тркалезно Деколте Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави И Фустани со Одблесок. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Облека : Должина На Коленото Дебелина : Умерен Стил : Секојдневен, Уличен Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Партиски Фустан. Нега на облека : Рачно перење ,машинско перење и суво закачување,не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овој Секојдневен фустан е изработен од Полиестер, тој е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Карактеристики : Женски Летен Гроздобер Обичен Фустан За Забава Здолниште На Екипажот Издлабена Градиент Боја Фустан Со Патент Со Кратки ракави. Дизајн : Фустани со Пруги,Кратки Ракави, Тркалезно Деколте го прават овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани.Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен и стилски летен изглед . Погоден за забава,шопинг, надвор, дома и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите