.

.

Апепал Летен Фустан Женски Мини Фустан Елегантен Еднобоен Тркалезен Врат Без Ракави Тенок Струк Пуловер Пуловер Летни Фустани

Апепал Летен Фустан Женски Мини Фустан Елегантен Еднобоен Тркалезен Врат Без Ракави Тенок Струк Пуловер Пуловер Летни Фустани

DEN 271.84
Износ

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Половината : 84cm/33.07" Колк : 104cm/40.94" Должина : 100cm/39.37" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Половината : 88cm/34.65" Колк : 108cm/42.52" Должина : 101cm/39.76" Големина : L Биста : 106см/41.73" половината : 92см/36.22" колк : 112см/44.09" должина : 102см/40.16" големина : xl Биста : 112см/44.09" половината : 96см/37.80" колк : 118см/46.46" должина : 103см/40.55" големина : xxl биста : 118см/46,46" половината : 100см/39,37" колк : 124см/48,82" должина : 104см/40,94" женски"Мини Фустан Елегантен еднобоен кружен врат без ракави тенок струк Рушен пуловер молив летни фустани Увезени повлечете го материјалот за затворање : Оваа Женска секојдневна ткаенина за фустани е еластична и удобна, Меко чувство На рака И Добро пропустливост, Нов и квалитетен! Мека Дише, Удобна и Топла За Носење, Совршена За Пролет Лето ,umn и Зима. Стилски Стил : Како Што Се Секојдневна Облека, Долги Ракави, Цветни Печатени, Стил На Маица, Врвка За Влечење, Врат Од Каул, Дуксери за Пуловер итн. Повод : Секојдневен секојдневен, Одмор, Отворено, Спорт, Дом, Работа, Забава, Шопинг, Клуб. Погоден И За Тинејџерки Помлади Или За Дами.Забелешка Големина : ве Молиме споредете ја вашата големина пред да ја купите. Изберете една или две големини поголеми отколку што обично носите.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 Фустан .. Ткаенината е мека, лесна и супер удобна. €Големина}голема големина женски дизајн, лабав фустан, погоден за жени голи нозе или хеланки. Ја сакаме удобноста на овој фустан! Удобно е и кул во лето. €Дизајн}Класичен дизајн на фустан, мода, лабава верзија. ●Повод+Секојдневен живот/семејство/забава/работа/датум/шопинг/одмор итн. Може да се комбинираат со хеланки, чевлите може да се комбинираат со сандали, секојдневни чевли, високи потпетици, класични и разноврсни. Перење : машинско перење, се препорачува торба за перење, не пеглајте, не избелувајте, висат или сушете.

R

Им се допаѓа и на купувачите