.

.

Синдисус Женки Лабава Полка Точки Печатење Мини Фустан Жени Обичен Сарафан V Копче За Вратот Долу Краток Фустан Дневна Блуза Со Проток На Висок Струк

Синдисус Женки Лабава Полка Точки Печатење Мини Фустан Жени Обичен Сарафан V Копче За Вратот Долу Краток Фустан Дневна Блуза

DEN 2.33
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летна Кошула Фустан, Сарафан, Копчиња Мини Фустан Тип На Шема : Полка Точки Боја : Полка Точки, Темносина, Вино Црвена, Црна Роза, Црна, Црна Жолта (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 35% Полиестер, 65% Памучна Должина : Минијатурна : в Должина На вратот : Кратка Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневни Карактеристики : 1. Фустан За Кошула со точки За Печатење, Краток Ракав, Копче Нагоре, Затворање На Копчето, Точки, Со Два Џебови за носење работи, како телефон, марамче, паричник итн.2. Ова лето маица фустан. лесно разгорен раб фаќајќи ги луѓето attention.in покрај тоа,замавнувањето и течниот раб му даваат на овој фустан прекрасна силуета од а-линија, која го крие вашето дно и прави да изгледате потенок.3. Прилики : нашиот летен мини фустан за жени е совршен за плажа, на отворено, забава, коктел, состаноци, вечер или секојдневно носење. Во комбинација со 2 странични џебови и сандали со прерамки во соодветни бои, за кратко време се создава прекрасен и млад изглед, што гарантирано ќе убеди.4. Редовно Вклопување. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои.Содржина на пакетот : 1 х Фустан Од Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Секси, V-деколте, Лабава Половина, Краток Ракав, Мини Должина. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен Фустан Против Вратот, Копче Нагоре, Краток Ракав, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој широк фустан на половината совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите