.

.

Фетернал Женски Летни Фустани На Плажа Крпеница Со Кратки Ракави Печатење А-Линија Партија Миди Секојдневен сарафан макси фустани за жени

Фетернал Женски Летни Фустани На Плажа Крпеница Со Кратки Ракави Печатење А-Линија Партија Миди Секојдневен сарафан макси фустани

DEN 255.84
Износ

Женски Летни Фустани На Плажа Крпеница Со Кратки Ракави Печатење А-Линија Партија Миди Секојдневен Сарафан Описмиди фустани за жени имаат краток ракав, О врат, чаден фустан жени, умерена должина на миди, лелеави фустани за жени, бохо фустан за жени лето, фустани со нивоа а-линија растеглив елече убаво одговара на сите големини на бистата. Елегантен квадратен врат ја покажува вашата секси клучна коска, која можете да ја носите на рамото или надвор од рамото. Издувам краток ракав додадете повеќе сладост . Течниот полите на а-линијата помагаат добро да се скрие стомакот, убаво за целиот тип на тело. Бохо чипка крпеница е совршена за лето. Разгореа здолниште со возбуда трим додава повеќе женствени летните фустани се погодни за плажа, одмор, секојдневен, дневен, туш за бебиња, породилно, запознавање, одмор, свадбен гостин, патување итн. Лесно се спарува со сандали или чевли со високи потпетици и капи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Печатење : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 опсег На Женски Салони 1-3cm Size Bust Shoulder Sleeve Waist Hiplengths94cm/37.01"38cm/14.96"17cm/6.69"82cm/32.28"118cm/46.46"100cm/39.37"M98cm/38.58"39cm/15.35"18cm/7.09"88cm/34.65"124cm/48.82"101cm/39.76"L104cm/40.94"40cm/15.75"19cm/7.48"94cm/37.01"130cm/51.18"102cm/40.16"XL110cm/43.31"41cm/16.14"20cm/7.87"100cm/39.37"136cm/53.54"103cm/40.55"XXL116cm/45.67"42cm/16.54"21cm/8.27"106cm/41.73"142cm/55.91"104cm/40.94"XXXL122cm/48.03"43cm/16.93"22cm/8.66"112cm/44.09"148cm/58.27"105cm/41.34" лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

R

Им се допаѓа и на купувачите