.

.

Uerlsty Плус Големина Жени Краток Ракав Обичен Фустан Дами Лето Лабава Мини Сарафан

Uerlsty Плус Големина Жени Краток Ракав Обичен Фустан Дами Лето Лабава Мини Сарафан

DEN 844.16
Износ

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Фустанот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Кратки Ракави Тип На Ракав : Редовно Деколте : V-Материјал За Вратот : Ленена Мешавина Тип На Ткаенина : Памучен Ленен Стил : Директна Пригода : Нормкор/Минималистичка Сезона : Летен Оддел : Женска Големина Тип : Регуларност : Возраст Од 18-35 Години Гроздобер : Нега На Ногарм : Содржина На Пакет За Миење Раце : 1 x Фустан за Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Лен Мешавина. Модел : Цврст. Стил : Директно. Повод : Нормкор/Минималистички. Сезона : Лето.

R

Им се допаѓа и на купувачите