.

.

Време и време, плетен фустан со ракав со 3 4 должина

Време и време, плетен фустан со ракав со 3 4 должина

DEN 1.00
Износ

Овој пат и Тру ткаен фустан има дета detail детали што додава нешто посебно на силуетата MIDI. Нивото на здолништето додаваат ласкав допир на овој секојдневен фустан. Изберете од најразлични отпечатоци за да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени додатоци. Стил со слатки сандали или станови за да се заврши изгледот. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер со страничен поштенски патент. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; детали за руфла. Рафле ткаен фустан за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите