.

.

Жените Лето Лежерен Краток Ракав Цветни Печатени Екипажот Вратот Лабава Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Есенски Фустани За Жени Обични Летни Жени Долги Фустани Лет

Жените Лето Лежерен Краток Ракав Цветни Печатени Екипажот Вратот Лабава Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Есенски Фустани За Жени

DEN 1.00
Износ

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Фустан За Женска Табела : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 17cm/6.69" Половината : 85cm/33.46" Должина : 118cm/46.46"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 42cm/16.54" ракав : 18cm/7.09" Половината : 90cm/35.43" должина : 119см/46.85"големина : л биста : 105см/41.34" рамо : 43см/16.93" ракав : 19см/7.48" половината : 95см/37.40" должина : 120см/47.24"големина : xl биста : 110см/43.31" рамо : 44см/17.32" ракав : 20см/7.87" половината : 100см/39.37" должина : 121см/47.64"големина : ххл биста : 115см/45.28" рамо : 45см/17.72" ракав : 21см/8.27" половината : 105см/41.34" должина : 122см/48.03"големина : Xxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 46cm/18.11" ракав : 22cm/8.66" половината : 110cm/43.31" должина : 123cm/48.43" секојдневен стил,лабави фустани, тесно вклопување. Завиткајте Го Телото, Носете Со Обетки, Извонредни Чанти, Високи Потпетици Ја Покажуваат Вашата Шармантна Фигура. Многу Е Погоден За Секојдневно Носење и Совпаѓање со Претстојните Фестивали, Запознавање, Трчање, Шопинг, Работа,одмор Или Улица, Улична Облека, Забава И Секојдневен Живот Итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите