.

.

Женски Фустани Сарафан Плажа Долги Лабави Ремени Фустан Без Ракави Кружен Врат Печатена Секојдневна Макси Облека За Жени Портокалова

Женски Фустани Сарафан Плажа Долги Лабави Ремени Фустан Без Ракави Кружен Врат Печатена Секојдневна Макси Облека За Жени Портокалова

DEN 479.84
Износ

Големина Табела : Големина : С Биста : 95см/37.40" Половината : 108см/42.52" Колк : 120см/47.24" Должина : 153см/60.24" Големина : М Биста : 100см/39.37" Половината : 112см/44.09" Колк : 124см/48.82" Должина : 154см/60.63" Големина : L Биста : 105cm/41.34" половината : 116cm/45.67" колк : 128cm/50.39" должина : 155cm/61.02" големина : Xl Биста : 110cm/43.31" Половината : 120cm/47.24" Колк : 132cm/51.97" должина : 156cm/61.42" големина : Xxl Биста : 115cm/45.28" Половината : 124cm/48.82" Колк : 136cm/53.54" должина : 157cm/61.81" големина : Xxxl биста : 120cm/47.24" половината : 128cm/50.39" колк : 140cm/55.12" должина : 158cm/62.20" Големина : Xxxxl биста : 125cm/49.21" половината : 132cm/51.97" колк : 144cm/56.69" должина : 159cm/62.60" големина : xxxxl биста : 130cm/51.18" половината : 136cm/53.54" колк : 148cm/58.27" должина : 160см/62.99" ве молиме,не само упатете го Водичот за големина Обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики.Пол : Женскисезона : Лето, Цела Сезонаматеријал : 100% Полиестерколор : Портокалова Боја : Должина На Ракавот : Тип На Јака Без Ракави : Тркалезно Деколтеастил : Печатена Дебелина : Стандардна Должина На Фустанот : Целосна Должина : Мода : Кампување, Одмор, Спорт, Работа, Одмор, Плажа, Забава, Клуб, Ноќен Живот што добивате : 1 х женски фустани : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.4903.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. 100% Полиестер. Карактеристика : Тркалезно Деколте, Без Ракави, Целосна Должина. Појавување : Совршено За Совпаѓање Со Приврзоци, Ѓердани, Патики, Сандали, Високи Потпетици, Чизми и Капи за Плажа За Создавање Трендовски и Убав Изглед Во Лето. Овој Фустан Совршено Одговара За Секојдневно, Датира, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Забава И така НАТАМУ. Упатство за миење : Се Препорачува Рачно Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Пеглајте На Ниско Ниво, Закачете Или Линијата За Сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите