.

.

јинго жени обичен градиент лабав сарафан долг фустан вкрстени ракави поделени макси фустани летен фустан на плажа со џебови

јинго жени обичен градиент лабав сарафан долг фустан вкрстени ракави поделени макси фустани летен фустан на плажа со џебови

DEN 0.33
Износ

Големина : S Биста : 90cm/35.43" Половината : 96cm/37.80" Должина : 133cm/52.36" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Половината : 100cm/39.37" Должина : 134cm/52.76" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Половината : 104cm/40.94" Должина : 135см/53.15" големина : xl Биста : 108см/42.52" половината : 108см/42.52" Должина : 136см/53.54" големина : Xxl биста : 114см/44.88" половината : 112см/44.09" Должина : 137см/53.94" Жени Обичен градиент лабава сарафан долг фустан крстосница Сплит макси фустани без ракави летен фустан на плажа со Џебови ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Џебови Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики На Вратот На Оглавникот, Без Ракави, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, Фустан . ①Стилот и модата ве прават попривлечни quitch®Овој стилски фустан лесно се совпаѓа со високи потпетици или рамни сандали и може да се носи во секоја пригода. Дизајнот на вратот се совпаѓа со извонредни ѓердани и приврзоци, што ве прави попривлечни и шармантни во секоја пригода. ①Прилики овој моден фустан е многу погоден за пролет, лето, aut, семејство, годишнина забава, работа, датум, свадба, меден месец, коктел, клуб плажа одмор или дневно одмор работа канцеларија. Фустанот може да ви помогне да го покажете вашиот уникатен шарм. Пакетот вклучува 1pc Големина На Фустан Должина На Половината L 102cm/40.16" 104cm/40.94" 135cm/53.15" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Половината : 104cm/40.94" Должина : 135cm/53.15" Yingo Жени Обичен Градиент Лабав Сарафан Долг Фустан Вкрстен Сплит Макси Без Ракави фустани ЛЕТЕН ПЛАЖА ФУСТАН Со Џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите