.

.

Авто-Стегање Степен. Крај На Цревото

Авто-Стегање Степен. Крај На Цревото

DEN 2091.68
Износ

Auto-Crimp ® 120 Степени. Крај На Цревото; Големина На Фитинг : - 12на Женка; Крај На Цревото Големина : - 12АН; Анодизирано Сино; Алуминиум; Пакување Во Кеси;Сигурен и Професионален Сигурен и професионален за економична цена. Лесен. Атрактивен изглед и лесен за составување. Сигурен И Професионален; Економична Цена; Црна Елоксирана; Атрактивен Изглед; Лесен За Составување Дополнителни Функции Заврши : Елоксирана Сина Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите