.

.

Перформанси на ерл 684606ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси на ерл 684606ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

-6 Стегање (Не-Вртлив) 45 Степен Свиткана Цевка Црево-Крај;Ултрапро Серија на Ерл црево-краевите се произведени од врвни материјали за да бидат со мала тежина и солиден и се совршено усогласени со цревото За Ултрапро Серија На Ерл. Ултрапро Серијата на ерл, завршува со црева, има ултра висока јачина 2024-т8 алуминиум во компоненти со висок стрес и внатрешни заптивки на флуроластомер кои се хемиски отпорни на сите познати горива, масла и течности за ладење. Тие имаат лемени свиткани цевки за неспоредлива јачина и целата непотребна тежина е елиминирана од ултра-Про компонентите.; Не-Вртливи, Стегање-на црево-завршува. Внатрешните заптивки се a ' uoroelastomer материјал кој е отпорен на сите познати гориво, масло и течноста за ладење!. Традиционален дизајн На Свиткана цевка Со Мил-Спецификација за неспоредлива јачина и тоа!. Ултра свитканите краеви на цревото на цевката се натопуваат за трајна и робусна врска!. Дизајниран да издржи сурови средини, брутални вибрации, високи барања и екстремни притисоци!. Црна Анодизирана. Собрани со маслинка што се навојува на ребрестата внатрешна обвивка со двојна спирала на цревото за позитивно вклучување и задржување на краевите на цревото!. Компонентите со висок стрес се направени од алуминиум со висока јачина 2024-т8 одделение наместо 6061 - т6 алуминиум што го користат конкурентите!. Достапно во стилови На пресврт и Стегање за повеќе опции за водовод дома или на патеката!. САЕ порта, скок големина, и вигинс конектор адаптер/црево-завршува на располагање. Достапни СЕ прави, 30-45, 60-90, 120-150 И 180,9 агли.

R

Им се допаѓа и на купувачите