.

.

Перформанси ерл 800112ЕРЛП Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси ерл 800112ЕРЛП Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

Нерѓосувачките иглички за задржување овозможуваат прилагодување од 360 степени по инсталацијата. Двојна рамнина против истекување печат. Прецизност машински. Дизајнот на свиткана цевка обезбедува одличен капацитет за проток на гориво. Дизајнот на брадавиците и секачот обезбедува перформанси без истекување. Воздушната докажан дизајн и материјали.Заптивка Против Истекување Со двојна Рамнина Одличен Капацитет За Проток На Гориванескриено Задржување Без Проблеми Без Перформанси Дизајн На Брадавица И Секач Овозможува 360+ Прилагодувањевел-Заптивка Крај На Цревото-12 УЛ. Вртлив-Заптивка Прецизност Машинааероспејс Докажана Изведба На Ерл 800112ЕРЛП Стегач-На Црево Фитинг Дополнителни Функции Заврши : Анодизирана Црвена и Сина Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите