.

.

Перформанси на ерл 02074ЕРЛ Црево За Гориво Фитинг

Перформанси на ерл 02074ЕРЛ Црево За Гориво Фитинг

DEN 639.84
Износ

Хардлајн Адаптер-Нерѓосувачки Челик - 1/4 во. НПТ Машки до 5/8-18 Превртен Одблесокот Женски; Нерѓосувачки Челик Изградба. Достапно За Секоја Тврда Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.; Идеален за Употреба со/ Нерѓосувачки Челик, Челик и Цевки со Лесна Форма. Нерѓосувачки Челик со/ Природна Завршница. 1 Парче По Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите