.

.

Настап на ерл НА809110ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Настап на ерл НА809110ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

Ерлс 90 Степен Вртливата-Заптивка® Крај На Цревото AN -10-Црна;Уникатен Висок Проток Вртливата-Заптивка® Краевите На Цревото Овозможуваат Целосна 360° Ротација по Инсталацијата.; Анодизирана Црна Боја . Нерѓосувачките Иглички За Задржување Овозможуваат Прилагодување ОД 360° По Инсталацијата. Двојна Рамнина Против Истекување Печат. Прецизност Машински. Дизајнот На Свиткана Цевка Обезбедува Одличен Капацитет За Проток На Гориво. Дизајнот на брадавиците и Секачот Обезбедува Перформанси Без Истекување. Воздушната Докажан Дизајн И Материјали.

R

Им се допаѓа и на купувачите