.

.

Перформанси на ерл 309110ерл Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси на ерл 309110ерл Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

Ерлс 90 Степен Автоматско Вклопување Црево Крај АН -10-Црвено/Сино;Авто-Вклопуваат Уникатен Единствен Брадавица Неприлагодлив Крај Дизајн Црево. Машински Од Алуминиум За Квалитет На Авиони.; Лесен За Составување. Ефективна Цена. Бодликава Брадавица. Позитивно Задржување На Цревото. Нема Спирална Патека За Истекување. Лесен Алуминиум. Погоден За Повеќето Апликации.

R

Им се допаѓа и на купувачите