.

.

Перформанси на ерл 949096ЕРЛ Црево За Гориво Фитинг

Перформанси на ерл 949096ЕРЛ Црево За Гориво Фитинг

DEN 639.84
Износ

Сина Анодизирана Лесна Алуминиумска Конструкција. Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.; Ова фитинг завртки во превртен одблесокот фитинг на многу карбуратори Сина Елоксирани Алуминиум. Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.

R

Им се допаѓа и на купувачите