.

.

Ерл 800106ERLP Swivel-Seal® Црево Крај-Мида Пакет

Ерл 800106ERLP Swivel-Seal® Црево Крај-Мида Пакет

DEN 1.00
Износ

Ерлс Директно Вртење-Заптивка® Крај На Цревото Ан -6-Црвено/Сино;Уникатен Вртлив Проток-Краевите На Цревото За Заптивка Овозможуваат Целосна 360° Ротација по Инсталацијата.; Двојна Рамнина Против Истекување Печат. Прецизност Машински. Дизајнот На Свиткана Цевка Обезбедува Одличен Капацитет За Проток На Гориво. Дизајнот на брадавиците и Секачот Обезбедува Перформанси Без Истекување. Воздушната Докажан Дизајн И Материјали. Нерѓосувачките Иглички За Задржување Овозможуваат Прилагодување ОД 360° По Инсталацијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите