.

.

Перформанси на ерл MP800106ERL Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси на ерл MP800106ERL Стегач - На Црево Фитинг

DEN 0.33
Износ

Ерлс Директно -6 Женски До -6 Црево, Господар-Пакет, Количина 40 Секој;Уникатен Висок Проток Вртливата Заптивка Крајните Краеви На Цревото Овозможуваат Целосна 360° Ротација По Инсталацијата За Леснотија На Водовод; Нерѓосувачките Иглички За Задржување Овозможуваат Прилагодување ОД 360° по Инсталацијата. Воздушната Докажан Дизајн И Материјали. Дизајнот на брадавиците и Секачот Обезбедува Перформанси Без Истекување. Дизајнот На Свиткана Цевка Обезбедува Одличен Капацитет За Проток На Гориво. Прецизност Машински. Двојна Рамнина Против Истекување Печат. Господар-Пакет, Количина 80.

R

Им се допаѓа и на купувачите