.

.

Изведба на ерл 167214ерл Вакуумско Црево Заграда

Изведба на ерл 167214ерл Вакуумско Црево Заграда

DEN 1.33
Износ

Црево Ерл е горд што ја нуди најсовремената во водоводниот хардвер за професионалци и сериозни ентузијасти. Изработени од алуминиумска легура од 6061-т6 палка, овие стеги се најдобри достапни за завршување на професионална водоводна инсталација. За одвојување, изолирање и обезбедување на линии за гориво, линии за сопирачки, Најсовремени. Најширок Избор На Располагање. За Сериозни Ентузијасти. Палка Алуминиумска Легура. Професионална Водоводна Инсталација. За Професионален Изглед На Моторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите