.

.

Изведба на ерл 167112ерл Вакуумско Црево Заграда

Изведба на ерл 167112ерл Вакуумско Црево Заграда

DEN 2.00
Износ

Црево Ерл е горд што ја нуди најсовремената во водоводниот хардвер за професионалци и сериозни ентузијасти. Изработени од алуминиумска легура од 6061-т6 палка, овие стеги се најдобри достапни за завршување на професионална водоводна инсталација. За одвојување, изолирање и обезбедување на линии за гориво, линии за сопирачки, Најсовремени.

R

Им се допаѓа и на купувачите