.

.

Перформанси ерл 806108ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси ерл 806108ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

Ерлс 60 Степен Вртливата-Заптивка® Крај На Цревото АН -8-Црвена/Сина;Уникатен Висок Проток Вртливата-Заптивка® Краевите На Цревото Овозможуваат Целосна 360° Ротација по Инсталацијата.; Нерѓосувачките Иглички За Задржување Овозможуваат Прилагодување ОД 360° По Инсталацијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите