.

.

Настап на ерл 230412ерл Црево Крај Клуч

Настап на ерл 230412ерл Црево Крај Клуч

DEN 3.33
Износ

Клуч За Крај на цревото, Големина На Шестоаголник 1-1/4, Големина На Навртка 12, Црвена;Овие клучеви се специјално дизајнирани за употреба со Фитинзи И краеви на цревото На Ерл. Кратките рачки овозможуваат употреба во тесни области и го обесхрабруваат прекумерното затегнување. Боја кодирана за брза идентификација на големината. Го намалува оштетувањето на алуминиумот.; Боја Кодирани. Користете w/Фитинзи и Краеви На Цревото. Кратки Рачки. Користете Во Тесни Области. Обесхрабрува Прекумерно Затегнување. Го Намалува Оштетувањето На Алуминиумот.

R

Им се допаѓа и на купувачите