.

.

Перформанси ерл LS0015ERL Моторот Течноста За Ладење Кросовер Цевки Комплет

Перформанси ерл LS0015ERL Моторот Течноста За Ладење Кросовер Цевки Комплет

DEN 6175.20
Износ

Комплет за цевки за пареа на ерл СО црево За Заптивка Со Плетенка од Нерѓосувачка Брзина, завршува челично црево без електрони, прилагодливи адаптери за вентилација на пареа Адаптерите За Вентилација На Пареа Го Елиминираат заробениот воздух, жариштата и прегревањето. Прилагодено побарајте лс мотори - попривлечни ОД оем тврди линии. Прилагодливи адаптери за вентилација на пареа. Комплетни комплети со црно притискање или нерѓосувачки плетенка брзина-флексибилно црево и црево завршува. Достапни пред или четири аголни опции за пумпање.

R

Им се допаѓа и на купувачите