.

.

Настап на ерл 921008ерл Плетенка Црево

Настап на ерл 921008ерл Плетенка Црево

DEN 3.33
Износ

Цевка Плетенка-Се Вклопува во текот 1-1/4 во. до 2 во. Црево со дијаметар - Плетенка Од Нерѓосувачки Челик-Долга 10 Стапки;Изберете Плетенка Од Цевка Врз основа на внатрешниот дијаметар потребен за да се вклопи над вашето постоечко црево. Користете Ерлови econ-O-Fit црево стеги стил црево завршува за да се обезбеди завршен изглед на капакот на цревото.; Завршен Изглед За Сопствени Модификации. Користете Со Крајот На Цревото За Еко-О-Фит (стеги за црево). Ефтин Со / Скап Изглед. Се Лизга Преку Постоечкото Црево. Професионален Водовод Изглед. Може Да Покрие Поединечни Црева, Жици, Кабли и Жични Снопови. Претходно Исечена Должина И Кутија За Лесно Порибување и Испорака.

R

Им се допаѓа и на купувачите