.

.

Настап на ерл НА715008ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Настап на ерл НА715008ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

Оригиналните Краеви На Цревото За Автоматско Стегање Со Висок Проток Обезбедуваат Најлесни Опции За Склопови На Линии;Цревото За Автоматско Стегање Ерлс Завршува од Ерл! Економичен начин за користење на фитинг за стегање во системи за гориво, масло или течност за ладење каде што се користат традиционалните црева. Работи само Со Автоматско Свиткување, Изведување-О-Флекс или Про-Лајт Црева. Јаките За стегање се продаваат одделно. Завршено стегање надворешниот дијаметар што е потребен за секоја големина на цревото е јасно печат во надворешноста на секоја јака за стегање за лесно повикување и може да се стегне на која било машина за стегање.; Лесен За Составување. Сигурен И Професионален. Економична Цена. Црна Анодизирана. Атрактивен Изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите