.

.

Перформанси на ерл 604412ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси на ерл 604412ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 2.00
Износ

-12 Стегач-На (Динамичен Вртлив) 45 Степен Фалсификувани Низок Профил Порта Црево-Крај w/ -12 AN (1-1/16-12) О-Прстен Порта;Ултрапро Серија на Ерл црево-краевите се произведени од премиум материјали за да бидат со мала тежина и солиден и се совршено усогласени со цревото За Ултрапро Серија На Ерл. Ултрапро Серијата на ерл, завршува со црева, има ултра висока јачина 2024-т8 алуминиум во компоненти со висок стрес и внатрешни заптивки на флуроластомер кои се хемиски отпорни на сите познати горива, масла и течности за ладење. Тие имаат лемени свиткани цевки за неспоредлива јачина и целата непотребна тежина е елиминирана од ултра-Про компонентите.; Достапна технологија За Динамичко Вртење што се користи во избраните краеви на цревото овозможува 360 степени на ротација на инсталираната линија по инсталацијата!. Внатрешните заптивки се a ' uoroelastomer материјал кој е отпорен на сите познати гориво, масло и течноста за ладење!. Дизајн на свиткана цевка за неспоредлива јачина и тоа!. Ултра свитканите краеви на цревото на цевката Се натопуваат за трајна и робусна врска!. Дизајниран да издржи сурови средини, брутални вибрации, високи барања и екстремни притисоци!. Црна Анодизирана. Собрани со маслинка што се навојува на ребрестата внатрешна обвивка со двојна спирала на цревото за позитивно вклучување и задржување на краевите на цревото!. Компонентите со висок стрес се направени од алуминиум со висока јачина 2024-т8 одделение наместо 6061 - т6 алуминиум што го користат конкурентите!. САЕ порта, скок големина, и вигинс конектор адаптер/црево-завршува на располагање. ДОСТАПНИ се агли 45-90-90.

R

Им се допаѓа и на купувачите