.

.

Перформанси на ерл 63010128ЕРЛ Црево За Гориво

Перформанси на ерл 63010128ЕРЛ Црево За Гориво

DEN 639.84
Износ

Брзина-Флекс линија 3 Женски Вртливата Двата Краја Црево Големина 3 Должина 28.; Нашите фабрички склопени црева се направени од истото заштитено црево од плетенка од НЕ ' рѓосувачки челик заштитено од екструдиран тефлонски, што е светски стандард на тркачката индустрија за флексибилни црева за сопирачки, спојки и инструменти. Цревата се собрани со БРЗИНАТА На Ерл-ФЛЕКС стегање или занишани трајно инсталирани краеви на цревото. Секое црево е тестирано на притисок на 4.000 пси.; Екструдирани ТЕФЛОНСКИ. Стандард На Тркачката Индустрија. Поцврсто Чувство На Сопирачката. За Флексибилни Црева За Сопирачки И Спојки. За Цревата За Инструменти. Притисок Тестиран на 4000 ПСИ.

R

Им се допаѓа и на купувачите