.

.

Перформанси на ерл 678910ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси на ерл 678910ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 3.33
Износ

Ерлс Ултра-Флекс Стегање Стил Црево Крај;Произведени да се користат со новиот Ерл ултра-Флекс 650 € црево. Нашите машки краеви, исто така, доаѓаат со плазма обложени нитрилни о-прстени инсталирани за подолг живот.; Лесен За Составување. Лесен Алуминиум На Авиони. Сигурен И Професионален.

R

Им се допаѓа и на купувачите