.

.

Перформанси на ерл SS981631ERL Црево За Гориво Фитинг

Перформанси на ерл SS981631ERL Црево За Гориво Фитинг

DEN 2.33
Износ

Директно АН -3 Машки до 1/16 во. Нпт Машки Адаптер-Нерѓосувачки Челик.; Нерѓосувачки Челик Изградба. Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации.; Достапно За Секоја Водоводна Ситуација и Многу Сопствени Апликации. Нерѓосувачки Челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите