.

.

Перформанси ерл 844512ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

Перформанси ерл 844512ЕРЛ Стегач - На Црево Фитинг

DEN 2.00
Износ

Ерлс 45 Степен Вртливата-Заптивка® Крај На Цревото 1-1/16-12 (АН -12) Машки О - Прстен Порта до -12 Црево-Црвено/Сино;Уникатен Вртлив Проток-Заптивка® Краевите На Цревото Овозможуваат Целосна 360° Ротација по Инсталацијата.; Нерѓосувачките Иглички За Задржување Овозможуваат Прилагодување ОД 360° По Инсталацијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите