.

.

Изведба на ерл 039ЕРЛ Цевки Бендер

Изведба на ерл 039ЕРЛ Цевки Бендер

DEN 4332.32
Износ

Мини Цевки Исправувач-за употреба со 3/16 во. Пеглата за мини цевки на ерл е помала големина и пониска цена од слични алатки. Тркалата се направени од полимер и користат валчести лежишта за непречено дејство што нема да ја оштети или израмни цевката. Идеален за употреба со 3/16 инчи. или 1/4 во. алуминиум, бакар, бакар/никел, челик или цевки од нерѓосувачки челик. Монтажа на клупата (опционалниот држач за монтирање на менгеме се продава одделно).; Помала Големина-Работи со цевки со 3/16" и 1/4". Квалитетни Полимерни Ролки-нема Да Ја Оштетат Или Израмнат Цевката. Топчести Лежишта на Ролерите-За Непречено Функционирање. Работи со сите Видови Цевки : Бакар, Алуминиум, Бакар/Никел, Челик и нерѓосувачки Челик. Дизајн На Монтирање на клупата (опционална Заграда За Монтирање На Заменик Продадена Одделно # 040ЕРЛ). Приближни Димензии : 6 "Високи, 6" Широки, 4 " Длабочина.

R

Им се допаѓа и на купувачите