.

.

Ерлс HL571820ERL Ерлс Пламен Заштита Изолација-Црна w Кука-И-Јамка Цвест-1. Нозе

Ерлс HL571820ERL Ерлс Пламен Заштита Изолација-Црна w Кука-И-Јамка Цвест-1. Нозе

DEN 3.33
Износ

И. Д. до 1.250 во. - Одговара До -16 Црево;Штитникот за Пламен е идеален за изолација на црево, кабел или жици од екстремни извори на топлина. Чуварот На Црниот Пламен Со Кука и Јамка. Лесна Инсталација" дури И Откако Цревото Или Жиците Се Веќе Собрани И Инсталирани. Изолирајте Црево, Кабли и Жици од Екстремна Топлина. Изберете Од Внатрешните Дијаметри од 3/4€, 1€, 1-1/4€ 1-1/2€ или 2€. Работна Температура-65-500° F/Прска на 3000° F. Обичен W / o Логото. Не-Азбест.

R

Им се допаѓа и на купувачите